5. ročník fotografickej súťaže

Článok v pdf

 

Aj tento rok vyhlasujeme fotografickú súťaž pre čitateľov časopisu Mladý vedec. Môžete súťažiť v dvoch súťažných kategóriách – Mladí vedci na cestách a Voľná tvorba. V prvej kategórii budú súťažiť fotografie, na ktorých budete spolu s časopisom Mladý vedec. V druhej kategórii môžete súťažiť s ľubovoľnou vlastnou fotografiou.

Súťaže sa môže zúčastniť každý čitateľ časopisu Mladý vedec. Do jednej kategórie môže jedna osoba zaslať maximálne tri fotografie. Zapojením sa do súťaže súhlasíte so zverejnením svojich fotografií na stránkach časopisu Mladý vedec a na webových stránkach www.mladyvedec.sk bez nároku na honorár.

Svoje fotografie v rozlíšení minimálne 1024 x 768 bodov nám zasielajte do 10. septembra 2012 e-mailom na adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .

Maximálna veľkosť jednej fotografie je 10 MB. Ku každej zasielanej fotografii pripojte jej názov, meno autora a kontaktné údaje. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na vyššie uvedenej e-mailovej adrese.