Objednávka časopisu

Objednávka v pdf

 

Počas školského roka 2012/2013 vyjdú tri čísla časopisu – na prelome septembra a októbra, januára a februára a v júni. Cena časopisu pozostáva z dvoch položiek: ceny za samotný časopis a poštovného a balného. Cena za každé číslo je 1,35 €, teda ročné predplatné je vo výške 4,05 €. Výšku poštovného a balného uvádzame v tabuľke.

Za každých 10 objednaných časopisov vám pridáme jeden navyše zdarma. Pri ešte väčších objednávkach nad 50 kusov poskytujeme množstevné zľavy, pričom výška poštovného a balného bude určená tiež individuálne. Tento spôsob zvýhodňuje veľké objednávky pred menšími, preto odporúčame objednávať časopis spoločne prostredníctvom školy alebo rodičovského združenia.

V prípade, že chcete odoberať rôzne počty kusov z jednotlivých čísel časopisu alebo chcete získať staršie čísla časopisu, uveďte to v objednávke. Požiadavky na zaslanie starších čísel budeme riešiť do vypredania zásob, pričom cena za ne je stanovená na 1 € za kus.

Časopis budeme v školskom roku 2012/2013 zasielať len tým odberateľom, ktorí si ho objednajú vyplnením nižšie uvedeného objednávkového formulára a jeho zaslaním na našu e-mailovú adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. alebo poštou na adresu P-MAT, n. o., Gajova 4, 811 09 Bratislava. V prípade objednávky zasielanej e-mailom nie je potrebné skenovať podpísanú objednávku, stačí zaslať požadované údaje v správe. Po prijatí objednávky vám e-mailom zašleme zálohovú faktúru. Po jej uhradení vám spolu s prvým objednaným číslom časopisu príde vytlačená zúčtovacia faktúra. V prípade, že potrebujete tlačenú faktúru vopred, za jej zaslanie vám budeme účtovať poplatok za poštovné a balné vo výške 1 €.

Ďalšie informácie o objednávaní časopisu nájdete na našej webovej stránke

www.mladyvedec.sk/predplatne.html.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .

 

Objednávku nájdete v súbore pdf.