2. ročník fotografickej súťaže

Aj tento rok vyhlasujeme fotografickú súťaž pre čitateľov časopisu Mladý vedec. Tento rok môžete súťažiť v dvoch kategóriách – Mladý vedec na cestách a Voľná tvorba.

V prvej kategórii budú súťažiť fotografie, na ktorých budete spolu so svojím časopisom Mladý vedec na čo najzaujímavejšom mieste. V druhej kategórii môžete súťažiť s ľubovoľnou vlastnou fotografiou, ktorej obsah súvisí so zameraním časopisu Mladý vedec, teda s prírodnými a technickými vedami.

 

Súťaže sa môže zúčastniť každý čitateľ časopisu Mladý vedec. Do jednej kategórie môže jedna osoba zaslať maximálne tri fotografie, pričom ocenenená môže byť najviac jedna z nich.

Zapojením sa do súťaže súhlasíte so zverejnením svojich fotografií na stránkach časopisu Mladý vedec a na webových stránkach www.mladyvedec.sk bez nároku na honorár.

Svoje fotografie v rozlíšení minimálne 1024 x 768 pixlov nám zasielajte do 10. septembra 2009 e-mailom na adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. . Maximálna veľkosť jednej fotografie je 10 MB. Ku každej zasielanej fotografii pripojte jej názov, meno autora a kontaktné údaje. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na uvedenej e-mailovej adrese.